היי חברים,

זהו.. אחרי חודשים מלאי ציפייה ועבודה קשה האתר החדש שלנו עולה לאוויר. אותי זה מאוד מרגש!

 

IMG 1175 2

הצורך להתחדש ולהתקדם תמיד היה קיים בי, ולכן החלטנו אני והצוות המדהים שלי שמלווה אותי תקופה ארוכה שהקמת אתר חדש זה הצעד הנכון. העבודה על בניית האתר הייתה מלאת שאלות לגבי העיצוב והתוכן ולבסוף בחרנו באתר איכותי ובעיצוב נקי ועכשווי ליעילות ונוחות מקסימלית.

באתר תמצאו את המוצרים האיכותיים שלנו- כיסוי חלה, כיסויים לפלטת שבת, תיקי טלית ותפילין, פרוכות ועוד.. שכולם משלב התכנון ועד הייצור הסופי נעשים במפעל שלנו במעלות! אנחנו גאים בתוצרת ישראל...

IMG 1131 2

בלוג

בנוסף אספנו מבחר מוצרים איכותיים ופריטי יהדות מיוחדים - טליתות מצמר של חברת משכן התכלת, סידורים, סט הבדלה, קרש לחלה ועוד.. כדי שלכם יהיה נח ולחוויית קנייה אחת והכל במחירים נוחים ונגישים לכולם. בנוסף תוכלו להירשם לניוזלטר לקבלת עדכונים על מוצרים חדשים ומבצעים מיוחדים לפני כולם!

אחרי שסיימנו את המירוץ לאתר רציתי להודות לצוות שמלווה אותי תקופה ארוכה: לדני גולן היועץ השיווקי ( http://www.dan-go.co.il/ ) - שעזר ותמך בכל בקשה ושאלה לאורך כל הדרך, לגיא ולדר, בונה האתר (http://www.theguy.co.il/ ) וכל הצוות הנפלא שלו - על המקצועיות והסבלנות, לבעלי היקר שלמה - שעושה ימים כלילות תמיד בשמחה ומשרה את טוב ליבו על כולם, לצוות העובדים שהתגייס כולו למטרה ולבורא עולם על כל הטוב שהוא נותן תמיד.

מזמינה אתכם לחפש, למצוא, לקנות וליהנות.

לכל שאלה ובקשה מיוחדת ניתן ליצור אתנו קשר ונשמח לענות בהקדם!

תודה על האמון לאורך השנים,

בברכה,

רונית גור

שבת
טליתות
תיקים טלית ותפילין
חגים
בתי כנסת
שונות
עלון
בלוג
החזרות והחלפות
תנאי אספקה
אודותינו
יצירת קשר
logo